Uulevel

Vórste van D’n Uul:
Vórs van D’n Uul, Vórs van Remunj

1948-1960 Vórs Lowie I
Louis Meisters †

Eerste Vórsvrieje periode 1960 – 1962

1962-1968 Vórs Rein I
Rein Pijls †


Tweede Vórsvrieje periode 1968 – 1973

1973-1979 Vórs Thijs I
Thijs Bingen †


Derde Vórsvrieje periode 1979 – 1990

1990-1998 Vórs Naad I
drs. Naad Imkamp †

Veerde Vórsvrieje periode 1998 – 2001

2001-2005 Vórs Hans I
Hans Smals

2005 – 2012 Vórs Sybaer I
Sybert van Keeken

Viefde Vórsvrieje periode 2012 – 2015

2015 –  vandaag Vórs Dirk I
Dirk Franssen

De Aad-Sjtadsprinse:
1937 Thei I mr. Thei van Geldrop †
1938 Thuur I Thuur Schreurs 

1939 Maan I Maan van den Broek 

1946 Rein I Rein Pijls 

1947 Guus I Guus Odekerken 

1948 Zjaen I mr Zjaen Gerardts 

1949 Harrie I mr Harrie Swagten 

1950 Harrie II Harrie Nederveen 

1951 Sjaak I Sjaak Hosselet 

1952 Wim I Wim Crijns 

1954 Twan I Twan van Bergen 

1955 Miel I Miel Gabriels 

1956 Mathieu I Mathieu Janssen 

1957 Rich I Rich le Haen 

1958 Zjaen II drs. Zjaen van Wageningen 

1959 Sjaak II Sjaak van Rey 

Kommandäör in de Orde van Vors Lowie:
1960 Harrie III drs. Harrie Bak † 
1961 Thei II Thei Kohl 

1962 Rein II Rein Creemers 

1963 Bert I Bert Bles 

1964 Jan I Jan Laughs 

1965 Thijs I Thijs Bingen 

1966 Tim I Tim Timmermans 

1967 Thom I Thom Hoofwijk 

1968 Sjaak III Sjaak Cillekens
1969 Huub I Huub van Ool 

1970 Pierre I Pierre Huyskens 

1971 Jos I Jos Rulkens
1972 Loe I Loe Krekelberg
1973 Ernst I Ernst Cartigny 

1974 Thei III Thei Hamers
1975 Hans I Hans Geurts
1976 Roel I Roel Brummans
1977 Nic I Nic Engels 

1978 Jo I Jo Leenhouts 

1979 Huub II Huub Hammer 

1980 Naad I drs. Naad Imkamp 

1981 Jos II Jos Perey 

1982 Frank I Frank van Tuyl 

1983 Hans II Hans Straus
1984 Ton I Ton Spatjens
1985 Wim II Wim Gilissen 

1986 Paul I Paul In der Hees
1987 Jo II Jo Lommen
1988 Jan II Jan Heuvelmans
1989 Maurice I Maurice Zwanenberg
1990 Lex I Lex Vervuurt
1991 Hans III Hans Smals
1992 Jos III Jos Stoks 

1993 Leon I Leon In ‘t Zand
1994 Carl I Carl de Bock
1995 Ton II Ton Nizet
1996 Bavo I Bavo Crombach
1997 Rob I Rob Vossen
1998 Thei IV Theo Janssens
1999 Rens I Laurens den Elzen
2000 Ghiel I Ghiel Pijpers †
2001 Crit I Crit Lambriex
2002 Ramon I Ramon Reijners
2003 Sjra I Sjra Puts
2004 Sybaer I Sybert van Keeken
2005 Paul II Paul Hamers
2006 Rob II Rob Schaepkens
2007 Kes I Roger Kessels
2008 Math I Math. de Ponti
2009 Danny I Danny Vilters
2010 Allard I Allard Schmitz
2011 Hans IV Hans Rademakers
2012 Marc I Marc Mooren
2013 Herm I Herm Belgers
2014 Roger I Roger Geurtz
2015 Martijn I Martijn Joosten
2016 Stefan I Stefan Cox
2017 Marnix I Marnix Adams
2018 Rogér II Rogér Linssen
2019 Marc II Marc Brouns
2020 Vito I Vito Campos

Aad-Jeugprinse van D’n Uul:
1954 Noud I Noud van Vlodrop
1955 t/m 1958 Benny I Benny Kruyze †
1959+1960 Jacques I Jacques Schreurs
1961 t/m 1966 Henk I Henk Konings
1967 t/m 1971 Roy I Roy van den Bergh
1972 Tof I Tof Thomassen
1973 Arno I Arno van Ool
1974 Rene I Rene Heijnders
1975 Lucien I Lucien Engelen
1976 Paul I Paul Reyners
1977 Bart I Bart Bingen
1978 Joep I Joep van Ool
1979 Paul II Paul Hamers
1980 Charles I Charles Bierbaum
1981 Nard I Nard Stoks
1982 Mark I Mark Rietra
1983 Harald I Harald Smeets
1984 Ludi I Ludi Hammer
1985 Roland I Roland Kessels
1986 Ramon I Ramon Pouwels
1987 Serf I Serf Laarmans
1988 Friso I Friso Walbeck
1989 Michel I Michel Gilissen
1990 Steven I Steven van Tuyl
1991 Lars I Lars Severijns
1992 Berry I Berry Gossens
1993 Mark II Mark Stoks
1994 Joep II Joep Willems
1995 Boudewijn I Boudewijn Smals
1996 Rutger I Rutger Wolters
1997 Martijn I Martijn Wolters
1998 Nicky I Nicky Brouns
1999 Marc III Marc Somers
2000 Sjoerd I Sjoerd Somers
2001 Pepijn I Pepijn Pollaert
2002 Jules I Jules Geraerdts
2003 Jules II Jules Cox
2004 Ceryll I Ceryll Aubert
2005 Guus I Guus Jenniskens
2006 Paul III Paul Sangers
2007 Kai I Kai Huijskens
2008 Steef I Steef Eijck
2009 Raf I Raf Zwanenberg
2010 Jesse I Jesse Leurs
2011 Goof I Goof Vilters
2012 Rik I Rik Hendrix
2013 Damiaan I Damiaan Bertrams
2014 Sem I Sem van Atteveld
2015 Toss I Toss Vilters
2016 Sjors I Sjors Smeets

Kommandäör in de orde van
Huub Hammer:
2017 Niek I Niek Laarmans
2018 Enzo I Enzo Tinnemans
2019 Danieck I Danieck Brouns
2020 Cas I Cas Linnartz
2022 Joep III Joep Opheij

De Hoogsgedikkereerde:
Broor van D’n Uul:
Dré Hovens 

Rein I Pijls 

Naad I Imkamp 

Ere-lid van D’n Uul:
Guus Smeets 
,
Maan I van den Broek 
,
Pierre Engelen 
,
Rein I Pijls 
,
René Höppener 
,
Thei Vaessen 
,
Sjra Puts 
,
Trees van den Bergh-Bierbaum 
,
Harrie Cillekens 
,
Thijs I Bingen 
,
Thei II Kohl 
,
Baer Leurs 
,
Thei III Hamers,
Riet Hamers-Gubbels,
Stella Bergh-Straus 
,
Huub II Hammer 
,
Ton Nelissen,
Rob Pollen,
Jos I Rulkens,
Jos III Stoks 
,
Math Pollaert,
Naad I Imkamp 
,
Harry Allers,
Theo Hermans

Ere-veurzitters:
Huub I van Ool †

Hans III Smals

Orde van Vórs Rein:
Jos I Rulkens,
Ton Bierbaum 
†,
Anneke Smeets,
Henriëtte Janssen-Klaar,
Hans Cremers †,
Lies Cillekens-Cox †,
Rob I Vossen

Minnesjtreel van D’n Uul:
Harrie Loontjens †,
Thei Reijnaerdts 
,
Harrie Bonne 
,
Math. Pollaert,
Naud Reyners,
Jan Huyskens 
,
Arnold Wassen 
,
Mieke Berden-Verboeket,
Hans Leijendeckers

Drager van de Golje Móndjlier:
1981 Chriet Titulaer 

1992 Huub Mans 

2003 Camiel Eurlings
2014 Huub Stapel

Ere-Kanunnik:
Mgr. Daeke Janssen †
Mgr. Daeke Heuvelmans 

Mgr. Daeke Willemssen
Mgr. Daeke Rob Merkx

Ere Sjtraotvérke van D’n Uul:
Kapitein Herman van den Heuvel † 1961 – 1975

Grótste Sjtraotvérke van D’n Uul:
Rein I Pijls †

Sjtraotvérke van D’n Uul:
Guus Smeets † 1951 – 1961
Thijs I Bingen 
 1962 – 1973
Vincent Mooren 1974 – 1986
Sjra I Puts 1987 – 1993
Gustav Bierbaum 1994 – 1996
Herman Hammer 1997 – 2008
Dré Denessen 2008 – 2018
‘t Paerd Zoervleis van Ridderorde
de Sjtuffeliers 2018 – vandaag

Senatoren van D’n Uul
Jos Aben,
Harry Allers,
Marjo Allers-Lehnen,
Hein Bodelier,
Norbert van Dooren,
Hans I Geurts,
Ton Hensen,
Ben Janssens,
Rob Pollen,
Jos I Rulkens,
Ton Nelissen,
Hank Rietra,
Frans Stoks,
Hans Thomassen †,
Rob I Vossen,
Bert Willems,
Louis Wolters

Eredame van D’n Uul:
Mw. Woltering-v.d.Broek 
,
L. Meisters-Ubben 
,
G. Tummers-Meisters 
,
M. Crijns-Mestrom 
,
D. Smeets-Welters 
,
Miep Pijls-van der Heijden,
T. Höppener-Raymakers 
,
B. Vaessen-Stoffels 
,
Mw. van den Broek-Janssen 
,
M. Engelen-Beiten 
,
Mw. Rademakers-Tonnaer 
,
C. van den Heuvel-Sillen 
,
Trees van den Bergh-Bierbaum 
,
A. Alers-Manders 
,
Bea Thissen-Op het Broek 
,
José van Ool-van den Bergh 
†,
Anneke Smeets,
Mia Straus-Peters 
,
M. Leurs-Schmeitz ,
Annette Engelen,
Stella Bergh-Straus ,
Lies Cillekens-Cox 
,
Bep Kohl-Huskens,
Truus Reyners-Platzbecker
,
Riet Hamers-Gubbels,
Lies Creemers-de Vogel †,
Lian Stoks-Dousi,
Marjo Daniëls-Dautzenberg 
,
Bep Bothmer-Schutte ,
Riek Rietra-Croonen 
,
Lies Puts-Janssen ,
Mary Hammer-Hendriks † ,
Jeanne Hoenen-Corsten ,
Sandra Straus,
Lia de Bock-Laarmans ,
Mirjam Jordens,
Tanja van Atteveld-Cox,
Monique Smals-van Aalst,
Vivian Driessen-Goedemans,
Marja Tobben,
Marjo Allers-Lehnen,
Sabine van Cruchten-Huyskens,
Lilian Lambriex-van Haperen,
Brenda Meijs-Avezaat,
Carla Klaver-Rutten,
Margje Spätjens,
Henriette Janssen-Klaar,
Wilma Favre

Grootmeister van D’n Uul:
Thei I van Geldrop 
,
Thuur I Schreurs 
†,
Maan I van den Broek ,
Rein I Pijls 
,
Guus I Odekerken 
,
Zjaen I Geradts 
,
Harry I Swagten 
,
Harry II Nederveen 
,
Baer van Appeven 
,
Mr. Paul Geradts 
,
Mr. Dr. Robert Geuljans 
,
Mr. Willy Hosselet 
,
Dré Hovens 
,
Harie Jeurissen 
,
Harie Loontjens 
,
Louis Meisters 
,
Paul Reymer 
,
Frans Reynaerdts 
,
Felix Routs 
,
Prof. Mr. Dr. G. Russel 
,
Guus Smeets 
,
Sjaak I Hosselet 
,
Wim I Crijns 
,
Twan I van Bergen 
,
Driek Rademaekers 
,
Thei Reynaerdts 
,
Pierre Engelen 
,
Willy Sampers 
,
Toon Schrijnen 
,
Miel I Gabriëls 
,
Jean Cartigny 
,
Frans Alers 
,
Thei Vaessen 
,
William Franquinet 
,
Mathieu I Janssen 
,
René Smeets 
,
Dr. Ir. Herman Hartman 
†,
Richard I Le Haen 
,
Zjaen II van Waegeningh 
,
Mr. René Höppener 
,
Paul van Cruchten 
,
Sef Janssens 
,
Jean Berger 
,
Sjaak II van Reij 
,
Dr. Ysbrand Oosterbaan 
,
Drs. Jo Hansen 
,
Dré Poell 
,
Ernst I Cartigny 
,
Mr. René van Boven 
,
Karel van Laer 
,
Thijs I Bingen 
,
Louis Janssens 
,
Piet Tummers 
,
Rum Thomassen 
,
Sjang Claessens 
,
Sjra Puts 
,
Chris Edelhauser 
,
Sjang Berden 
,
Hans Ebus,
Jan Peters 
,
Jo Roubroeks 
,
Lei Stoks 
,
Lei Spee †,
Theo de Weerd 
,
Sjaak van Esser 
,
Hans van Binsbergen
,
Jan Smeets 
,
Thei Mertens †,
Baer Engelen 
,
Ton Bierbaum 
,
Mathieu Frencken 
,
Ir. Piet Niessen 
,
Rens Vaessen,
Lei Sentjens 
,
Sef Schaepkens
,
Mr. Harry Janssen †,
Lauw te Meij
,
Jos III Stoks 
,
Jos I Rulkens,
Thei II Kohl 
,
Huub I van Ool †,
Harrie Cillekens †,
Harrie Beckers †,
Piet Heynders †,
Wiet Stapper †,
Baer Leurs †,
Thei III Hamers,
Thei van Melik †,
John Schouwenberg,
Sjors van Vlijmen †,
Math. Pollaert,
Jan Parren †,
Frans Wolters †,
Frans Smeets,
Domien Reyners †,
Harrie Ruyters †,
Ben Brouns,
Hans I Geurts,
Harry Allers,
Marcel Wingens †,
Henk Bothmer,
Vincent Mooren,
Ger Rietra †,
Sjef Hoenen †,
Mr. Jan Daniëls,
Frans van Eldijk †,
Drs. Jo Adams †,
Jos Meisters,
Drs. Naad I Imkamp †,
Funs Douma,
Bert Willems,
Jan Kiewied,
Bert Minten,
Rob Pollen,
Ton Rennings,
Philip Bergh †,
Jo Pouwels 
†,
Jo Minten †,
Piet Minten †,
Huub II Hammer †,
Harrie Verheesen †,
Drs. Harrie III Bak †,
Funs Maessen †,
John Waeyen,
Jan I Laugs †,
Jan Vaessen,
Ton I Spätjens,
Rob Vastert,
Paul I Hamers,
Frank Hamers,
Jan Withaar †,
Elmer Schouten,
Fons Gubbels,
Jo II Lommen,
Ton Nelissen,
Huub Metzemakers,
Ton Jorna †,
Dré Peeters,
Pierre Cnoops †,
Jan Huyskens †,
Naud Reyners,
Ton IJsermans,
Gerrit Vogel †,
Hans III Smals,
Harrie Wolters,
Lei IJsermans,
Lodewijk Imkamp,
Jo de Bock †,
Theo Hermans,
Loek Stroeken,
Hank Rietra,
Hans II Straus,
Frans Stoks,
Hans Thomassen †,
Jan II Heuvelmans,
Jos Somers,
Erik Snoek,
Rob Müller,
Martin van het Erve †,
Herman Kaiser,
Jo Puts †,
Rob I Vossen,
Frans Laarmans †,
Norbert van Dooren,
Leon I In ‘t Zand,
Ton Hensen,
Herman Hammer,
Ton Broens †,
Lei Timmermans,
Jaac Waeyen †,
Robert Tollenaar,
Sybert I van Keeken,
Wilbert Reijnen,
Hein Bodelier,
Ray Hermans,
Sjaak van Horne,
Ben Janssens,
Louis Wolters,
Jos Aben,
Crit I Lambriex,
Marcel Favre,
Koen Janssens,
Ronald Klaver †,
Roger Kes I Kessels,
Dirk I Franssen,
Arnold Hendrix,
Gard Puts,
Math de Ponti,
Ceryll Aubert,
Leij Meijs,
Ralph Theunissen

Ere-Liefarts
Harry Lamers
Liefarts 1967 – 2010

Liefarts
Henk de Vries
2011 – vandaag